Ubercart Connector for TaxRates (6.x-1.0-rc2) - en to fi translation catalogue (26 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: January
fi: Tammikuu

en: February
fi: Helmikuu

en: March
fi: Maaliskuu

en: April
fi: Huhtikuu

en: May
fi: Toukokuu

en: June
fi: Kesäkuu

en: July
fi: Heinäkuu

en: August
fi: Elokuu

en: September
fi: Syyskuu

en: October
fi: Lokakuu

en: November
fi: Marraskuu

en: December
fi: Joulukuu

en: American Samoa
fi: Amerikan Samoa

en: Marshall Islands
fi: Marshallinsaaret

en: Northern Mariana Islands
fi: Pohjois-Mariaanit

en: Shipping
fi: Toimitus

en: Federated States of Micronesia
fi: Mikronesian liittovaltio

en: California
fi: Kalifornia

en: North Carolina
fi: Pohjois-Carolina

en: North Dakota
fi: Pohjois-Dakota

en: South Carolina
fi: Etelä-Carolina

en: South Dakota
fi: Etelä-Dakota

en: West Virginia
fi: Länsi-Virginia

en: Billing
fi: Laskutus
