Ubercart Connector for TaxRates (6.x-1.0-rc2) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: January
id: Januari

en: February
id: Februari

en: March
id: Maret

en: May
id: Mei

en: June
id: Juni

en: July
id: Juli

en: August
id: Agustus

en: October
id: Oktober

en: November
id: Nopember

en: December
id: Desember

en: American Samoa
id: Samoa Amerika

en: Shipping
id: Pengiriman
