Ubercart Connector for TaxRates (6.x-1.0-rc2) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: January
is: janúar

en: February
is: febrúar

en: March
is: mars

en: April
is: apríl

en: May
is: maí

en: June
is: júní

en: July
is: júlí

en: August
is: ágúst

en: September
is: september

en: October
is: október

en: November
is: nóvember

en: December
is: desember

en: Georgia
is: Georgía

en: Guam
is: Gvam

en: Marshall Islands
is: Marshall eyjar

en: Northern Mariana Islands
is: Norður Maríanaeyjar

en: Palau
is: Palá

en: Puerto Rico
is: Púertó Ríkó
