Ubercart Connector for TaxRates (6.x-1.0-rc2) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: January
jv: Januari

en: February
jv: Pébruari

en: March
jv: Maret

en: May
jv: Mei

en: June
jv: Juni

en: July
jv: Juli

en: August
jv: Agustus

en: September
jv: Séptémber

en: October
jv: Oktober

en: November
jv: Nopémber

en: December
jv: Désémber

en: American Samoa
jv: Samoa Amerika

en: Northern Mariana Islands
jv: Kepulauan Mariana Lor
