Ubercart Connector for TaxRates (6.x-1.0-rc2) - en to km translation catalogue (21 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: January
km: មករា

en: February
km: កុម្ភៈ

en: March
km: មីនា

en: April
km: មេសា

en: May
km: ឧសភា

en: June
km: មិថុនា

en: July
km: កក្កដា

en: August
km: សីហា

en: September
km: កញ្ញា

en: October
km: តុលា

en: November
km: វិច្ឆិកា

en: December
km: ធ្នូ

en: American Samoa
km: អាមេរិក​សាមូអា

en: Georgia
km: ហ្សក​ហ្ស៊ី

en: Guam
km: ហ្គាម

en: Marshall Islands
km: កោះ​ម៉ាស្យល

en: Northern Mariana Islands
km: កោះ​ម៉ារៀណា​ភាគ​ខាង​ជើង

en: Palau
km: ប៉ាឡូ

en: Puerto Rico
km: ព័រតូរីកូ
