Ubercart Connector for TaxRates (6.x-1.0-rc2) - en to ku translation catalogue (21 entries)

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: January
ku: ڕێبەندان

en: February
ku: ڕەشەمێ

en: March
ku: خاکەلێوە

en: April
ku: بانەمەڕ

en: May
ku: جۆزەردان

en: June
ku: پووشپەڕ

en: July
ku: گەلاوێژ

en: August
ku: خەرمانان

en: September
ku: ڕەزبەر

en: October
ku: گەڵاڕێزان

en: November
ku: سەرماوەز

en: December
ku: بەفرانبار

en: American Samoa
ku: سەمۆوای ئەمریکا

en: Georgia
ku: جۆرجیا

en: Guam
ku: گوام

en: Marshall Islands
ku: دوورگەکانی مارشاڵ

en: Northern Mariana Islands
ku: دوورگەکانی باکووری مەریانا

en: Palau
ku: پەلاو

en: Puerto Rico
ku: پوێرتۆ ریکۆ
