Ubercart Connector for TaxRates (6.x-1.0-rc2) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nei

en: January
de: Januar

en: February
de: Februar

en: March
de: Mars

en: May
de: mai

en: June
de: Juni

en: July
de: Juli

en: October
de: Oktober

en: December
de: Desember

en: American Samoa
de: Amerikansk Samoa

en: Marshall Islands
de: Marshalløyene

en: Northern Mariana Islands
de: Nord-Marianene

en: Shipping
de: Frakt
