Ubercart Connector for TaxRates (6.x-1.0-rc2) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: January
nn: Januar

en: February
nn: Februar

en: March
nn: Mars

en: May
nn: Mai

en: June
nn: Juni

en: July
nn: Juli

en: October
nn: Oktober

en: December
nn: Desember
