Ubercart Connector for TaxRates (6.x-1.0-rc2) - en to pl translation catalogue (40 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: January
pl: Styczeń

en: February
pl: Luty

en: March
pl: Marzec

en: April
pl: Kwiecień

en: May
pl: Maj

en: June
pl: Czerwiec

en: July
pl: Lipiec

en: August
pl: Sierpień

en: September
pl: Wrzesień

en: October
pl: Październik

en: November
pl: Listopad

en: December
pl: Grudzień

en: American Samoa
pl: Samoa Amerykańskie

en: Georgia
pl: Gruzja

en: Marshall Islands
pl: Wyspy Marshalla

en: Northern Mariana Islands
pl: Mariany Północne

en: Puerto Rico
pl: Portoryko

en: Virgin Islands
pl: Wyspy Dziewicze

en: Shipping
pl: Dostawa

en: Federated States of Micronesia
pl: Federalne Stany Mikronezji

en: California
pl: Kalifornia

en: Colorado
pl: Kolorado

en: Florida
pl: Floryda

en: Hawaii
pl: Hawaje

en: Louisiana
pl: Luizjana

en: Mississippi
pl: Missisipi

en: New Mexico
pl: Nowy Meksyk

en: New York
pl: Nowy Jork

en: North Carolina
pl: Karolina Północna

en: North Dakota
pl: Dakota Północna

en: Pennsylvania
pl: Pensylwania

en: South Carolina
pl: Karolina Południowa

en: South Dakota
pl: Dakota Południowa

en: Texas
pl: Teksas

en: Virginia
pl: Wirginia

en: Washington
pl: Waszyngton

en: West Virginia
pl: Wirginia Zachodnia

en: District Of Columbia
pl: Dystrykt Kolumbii
