Ubercart Connector for TaxRates (6.x-1.0-rc2) - en to ps translation catalogue (18 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: January
ps: جنوري

en: February
ps: فبروري

en: March
ps: مارچ

en: April
ps: اپریل

en: May
ps: مې

en: June
ps: جون

en: July
ps: جولای

en: August
ps: اګست

en: September
ps: سپتمبر

en: October
ps: اکتوبر

en: November
ps: نوومبر

en: December
ps: دسمبر

en: American Samoa
ps: امریکایي ساموا

en: Guam
ps: ګوام

en: Palau
ps: پالاو

en: Puerto Rico
ps: پورتوریکو
