Ubercart Connector for TaxRates (6.x-1.0-rc2) - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: January
sl: januar

en: February
sl: februar

en: March
sl: marec

en: April
sl: april

en: May
sl: Maj

en: June
sl: Junij

en: July
sl: julij

en: August
sl: avgust

en: September
sl: september

en: October
sl: oktober

en: November
sl: november

en: December
sl: december

en: American Samoa
sl: Ameriška Samoa

en: Marshall Islands
sl: Maršalovi otoki

en: Northern Mariana Islands
sl: Severni Marianski otoki

en: Puerto Rico
sl: Portoriko
