Ubercart Connector for TaxRates (6.x-1.0-rc2) - en to sv translation catalogue (24 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: January
sv: januari

en: February
sv: februari

en: March
sv: mars

en: April
sv: april

en: May
sv: maj

en: June
sv: juni

en: July
sv: juli

en: August
sv: augusti

en: September
sv: september

en: October
sv: oktober

en: November
sv: november

en: December
sv: december

en: American Samoa
sv: Amerikanska Samoa

en: Georgia
sv: Georgien

en: Marshall Islands
sv: Marshallöarna

en: Northern Mariana Islands
sv: Nordmarianerna

en: Virgin Islands
sv: Jungfruöarna

en: Shipping
sv: Leverans

en: Federated States of Micronesia
sv: Mikronesiens federerade stater

en: California
sv: Kalifornien

en: New Mexico
sv: Nya Mexiko

en: District Of Columbia
sv: Columbiadistriktet
