Ubercart Connector for TaxRates (6.x-1.0-rc2) - en to te translation catalogue (16 entries)

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: January
te: జనవరి

en: February
te: ఫిబ్రవరి

en: March
te: మార్చి

en: April
te: ఏప్రిల్

en: May
te: మే

en: June
te: జూన్

en: July
te: జూలై

en: August
te: ఆగష్టు

en: September
te: సెప్టెంబర్

en: October
te: అక్టోబర్

en: November
te: నవంబర్

en: December
te: డిసెంబర్

en: Georgia
te: జార్జియా

en: Puerto Rico
te: పోర్టో రీకో
