Ubercart Connector for TaxRates (6.x-1.0-rc2) - en to tr translation catalogue (31 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: January
tr: Ocak

en: February
tr: Şubat

en: March
tr: Mart

en: April
tr: Nisan

en: June
tr: Haziran

en: July
tr: Temmuz

en: August
tr: Ağustos

en: September
tr: Eylül

en: October
tr: Ekim

en: November
tr: Kasım

en: December
tr: Aralık

en: American Samoa
tr: Amerikan Samoası

en: Georgia
tr: Gürcistan

en: Marshall Islands
tr: Marshall Adaları

en: Puerto Rico
tr: Porto Riko

en: Virgin Islands
tr: Virgin Adaları

en: Shipping
tr: Kargo

en: Federated States of Micronesia
tr: Mikronezya Federe Devletleri

en: California
tr: Kaliforniya

en: Colorado
tr: Kolorado

en: Hawaii
tr: Havai

en: North Carolina
tr: Kuzey Carolina

en: North Dakota
tr: Kuzey Dakota

en: South Carolina
tr: Güney Carolina

en: South Dakota
tr: Güney Dakota

en: Washington
tr: Vaşington

en: West Virginia
tr: Batı Virginia

en: Ubercart - extra
tr: Ubercart - ilave

en: District Of Columbia
tr: DC, District of Columbia
