Ubercart Connector for TaxRates (6.x-1.0-rc2) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: January
vi: Tháng 1

en: February
vi: Tháng 2

en: March
vi: Tháng 3

en: April
vi: Tháng 4

en: May
vi: Tháng 5

en: June
vi: Tháng 6

en: July
vi: Tháng 7

en: August
vi: Tháng 8

en: September
vi: Tháng 9

en: October
vi: Tháng 10

en: November
vi: Tháng 11

en: December
vi: Tháng 12

en: Shipping
vi: Chuyển hàng

en: Alaska
vi: A-la-x-ca

en: Ubercart - extra
vi: Ubercart - mở rộng
