Ubercart Connector for TaxRates (6.x-1.0-rc2) - en to de translation catalogue (19 entries)

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: January
de: Januar

en: February
de: Februar

en: March
de: März

en: May
de: Mai

en: June
de: Juni

en: July
de: Juli

en: October
de: Oktober

en: December
de: Dezember

en: American Samoa
de: Amerikanisch-Samoa

en: Georgia
de: Georgien

en: Marshall Islands
de: Marshallinseln

en: Northern Mariana Islands
de: Nördliche Marianen

en: Virgin Islands
de: Jungferninseln

en: Shipping
de: Versandkosten

en: Federated States of Micronesia
de: Föderierte Staaten von Mikronesien

en: California
de: Kalifornien

en: Billing
de: Abrechnung
