Ubercart Connector for TaxRates (6.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: January
nl: januari

en: February
nl: februari

en: March
nl: maart

en: April
nl: april

en: May
nl: mei

en: June
nl: juni

en: July
nl: juli

en: August
nl: augustus

en: September
nl: september

en: October
nl: oktober

en: November
nl: november

en: December
nl: december

en: American Samoa
nl: Amerikaans Samoa

en: Georgia
nl: Georgië

en: Marshall Islands
nl: Marshalleilanden

en: Northern Mariana Islands
nl: Noordelijke Marianen

en: Virgin Islands
nl: Maagdeneilanden

en: Shipping
nl: Verzending

en: Federated States of Micronesia
nl: Federale Staten van Micronesia

en: Billing
nl: Facturatie
