Ubercart Terms of Service (6.x-1.2) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Checkout
ca: Passa per caixa

en: Cart
ca: Carretó

en: by @user
ca: per @user

en: Order: Product
ca: Comanda: Producte

en: Order has a product of a particular class
ca: La comanda té un producte d'una classe en particular

en: Product class
ca: Classe de producte

en: Please confirm if you agree with our terms and conditions that apply on all our purchases.
ca: Siusplau confirmeu que esteu d'acord amb els nostres termes i les condicions que apliquen a totes les nostres compres.

en: I agree with the terms above
ca: Estic d'acord amb els termes anteriors

en: I agree with the !tos
ca: Estic d'acord amb els !tos

en: ToS agreement is required
ca: L'acceptació dels TdS és obligatòria

en: Open ToS in a popup modal window.
ca: Obre els TdS en una finestra emergent.

en: Terms of Service settings
ca: Paràmetres dels Termes del servei

en: Terms of Service
ca: Termes del servei

en: Display pane depending on the product classes
ca: Mostra el panell depenent de la classe de producte

en: Check if there are products of the selected product classes.
ca: Comprova si hi ha productes de les classes de producte seleccionades.

en: Display checkout or cart panes
ca: Mostra el procés de pagament o els panells del carretó

en: Enable Conditional Actions
ca: Habilita les accions condicionals

en: Width of the popup window
ca: Amplada de la finestra emergent

en: Height of the popup window
ca: Alçada de la finestra emergent
