Ubercart Terms of Service (6.x-1.2) - en to cs translation catalogue (27 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Checkout
cs: Objednat

en: Cart
cs: Nákupní košík

en: by @user
cs: uživatelem @user

en: Order: Product
cs: Ojednávka: produkt

en: Order has a product of a particular class
cs: Objednávka obsahuje produkt určité třídy

en: Product class
cs: Třída produktu

en: Please confirm if you agree with our terms and conditions that apply on all our purchases.
cs: Potvrďte prosím, že souhlsíte s podmínkami a ujednáními, které se vztahují na vaše nákupy.

en: I agree with the terms above
cs: Souhlasím s výše uvedenými podmínkami

en: I agree with the !tos
cs: Souhlasím s !tos

en: ToS agreement is required
cs: Souhlas s podmínkami služby je vyžadován

en: Select the node that corresponds to the Terms of Service. Note that this node will be shown regardless of node access permissions.
cs: Vyberte uzel, který reprezentuje Podmínky služby. Berte na vědomí, že tento uzel bude zobrazen bez ohledu na oprávnění přístupu.

en: Open ToS in a popup modal window.
cs: Otevřít podmínky služby v modálním okně.

en: Terms of Service settings
cs: Nastavení podmínek služby

en: Autocomplete of nodes
cs: Automatické dokončování uzlů

en: Show Terms of Service
cs: Ukázat Podmínky služby

en: Terms of Service
cs: Podmínky služby

en: Display pane depending on the product classes
cs: Zobrazit panel v závislosti na třídě produktu

en: Check if there are products of the selected product classes.
cs: Kontroluje, zda jsou přítomny produkty z vybraných tříd produktů.

en: Display checkout or cart panes
cs: Zobrazit panely objednávky nebo košíku

en: Enable Conditional Actions
cs: Povolit Podmíněné akce

en: You can set the product classes in which the pane will be displayed with <a href="@url">conditional actions</a>
cs: Můžete vybrat třídy produktů u kterých bude panel zobrazen pomocí <a href="@url">podmíněných akcí</a>

en: Width of the popup window
cs: Šířka modálního okna

en: Height of the popup window
cs: Výška modálního okna

en: In order to continue with the checkout process, you should accept first the !tos
cs: Pokud chcete pokračovat v procesu objednávky, nejdříve prosím potvrďte !tos
