Ubercart Terms of Service (6.x-1.2) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Anonymous
fi: Anonyymi

en: Checkout
fi: Kassalle

en: Cart
fi: Ostoskori

en: by @user
fi: @user

en: Order: Product
fi: Tilaus: Tuote
