Ubercart Terms of Service (6.x-1.2) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Checkout
hu: Pénztár

en: Cart
hu: Kosár

en: Ubercart - extra
hu: Übercart - extra

en: by @user
hu: @user által

en: Order: Product
hu: Rendelés: Termék

en: Order has a product of a particular class
hu: A rendelés egy adott osztályba tartozó terméket tartalmaz

en: Product class
hu: Termékosztályok
