Ubercart Terms of Service (6.x-1.2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Submit
is: Vista

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: Anonymous
is: Nafnlaus

en: Checkout
is: Ganga frá pöntun

en: by @user
is: eftir @user
