Ubercart Terms of Service (6.x-1.2) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Advanced settings
ja: 高度な設定

en: Anonymous
ja: 匿名

en: Checkout
ja: 購入手続き

en: Cart
ja: カート

en: Ubercart - extra
ja: Ubercart - 特別機能

en: by @user
ja: @userにより

en: Order: Product
ja: 注文: 商品

en: Order has a product of a particular class
ja: 特定のクラスの商品が注文に含まれる

en: Product class
ja: 商品クラス
