Ubercart Terms of Service (6.x-1.2) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Advanced settings
pt: Configurações avançadas

en: Anonymous
pt: Anônimo

en: Checkout
pt: Fechar pedido

en: Cart
pt: Carrinho

en: by @user
pt: por @user

en: Order: Product
pt: Pedido: Produto

en: Product class
pt: Classe do produto

en: I agree with the terms above
pt: Li e concordo com os termos acima.

en: In order to continue with the checkout process, you should accept first the !tos
pt: Para continuar o processo de compra você deve aceitar os !tos
