Ubercart Ticket (6.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (28 entries)

en: Body
bg: Основен текст

en: Status
bg: Статус

en: Submit
bg: Запис

en: Username
bg: Потребителско име

en: Subject
bg: Тема

en: Remove
bg: Премахни

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Overview
bg: Преглед

en: Search
bg: Търсене

en: Reset
bg: Възстанови

en: Password
bg: Парола

en: none
bg: нито един

en: Category
bg: Категория

en: Name
bg: Име

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Save
bg: Запази

en: Updated
bg: Обновена на

en: Created
bg: Създадена

en: Signature
bg: Подпис

en: Filter
bg: Филтър

en: Template
bg: Шаблон

en: Template name
bg: Име на шаблона

en: Save settings
bg: Запази настройките

en: Protocol
bg: Протокол

en: Server name
bg: Име на сървър

en: create tickets
bg: може да създава заявки

en: Fetch mail
bg: Изтегляне поща
