Ubercart Ticket (6.x-1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (17 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: none
dz: གང་ཡང་མེནམ།

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Name
dz: མིང་།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Signature
dz: མིང་རྟགས།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Save settings
dz: སྲུང་བཞག་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།
