Ubercart Ticket (6.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (26 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Submit
it: Invia

en: Username
it: Nome utente

en: Subject
it: Oggetto

en: Remove
it: Elimina

en: Yes
it: Si

en: Overview
it: Panoramica

en: Search
it: Cerca

en: Reset
it: Ripristina

en: none
it: nessuno

en: Category
it: Categoria

en: Name
it: Nome

en: General settings
it: Impostazioni generali

en: Save
it: Salva

en: Updated
it: Aggiornato

en: Status:
it: Stato:

en: Created
it: Creato

en: Submit changes
it: Invia modifiche

en: Signature
it: Firma

en: Filter
it: Filtra

en: Save settings
it: Salva le impostazioni

en: Order ID
it: ID ordine

en: Username:
it: Nome utente:

en: Order total:
it: Totale ordine:

en: Create new status
it: Crea un nuovo status.

en: Email:
it: E-mail:
