Ubercart Ticket (6.x-1.0-beta1) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Search
ky: Издөө

en: Password
ky: Сырсөз

en: Save
ky: Сактоо
