Ubercart Ticket (6.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Body
ne: सामग्री

en: Status
ne: अवस्था

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Subject
ne: विषय

en: Yes
ne: हुन्छ

en: No
ne: हुँदैन

en: Search
ne: खोज्नुस

en: Password
ne: गोप्यशब्द

en: none
ne: कुनैपनि हैन

en: Category
ne: वर्ग

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुस

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस
