Ubercart Ticket (6.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (27 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Status
pt: Estado

en: Submit
pt: Enviar

en: Username
pt: Utilizador

en: Subject
pt: Assunto

en: Remove
pt: Remover

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Overview
pt: Vista global

en: Search
pt: Procurar

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Password
pt: Senha

en: none
pt: nenhum

en: Category
pt: Categoria

en: Name
pt: Nome

en: General settings
pt: Definições gerais

en: Save
pt: Guardar

en: Updated
pt: Atualizado

en: Created
pt: Criado

en: Signature
pt: Assinatura

en: Filter
pt: Filtro

en: Save settings
pt: Guardar definições

en: Templates
pt: Modelos

en: Order ID
pt: ID da encomenda

en: Order total:
pt: Total da encomenda:

en: Edit template
pt: Editar modelo

en: Template created.
pt: Modelo criado.
