Ubercart Ticket (6.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (22 entries)

en: Body
th: เนื้อความ

en: Status
th: สถานะ

en: Submit
th: ยอมรับ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้

en: Subject
th: ชื่อเรื่อง

en: Remove
th: เอาออก

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Overview
th: ภาพรวม

en: Search
th: ค้นหา

en: Reset
th: คืนค่าเดิม

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: none
th: ไม่มี

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Name
th: ชื่อ

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: Save
th: บันทึก

en: Updated
th: ปรับปรุงแล้ว

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Signature
th: ข้อความลงท้าย

en: Filter
th: ตัวกรอง

en: Save settings
th: บันทึกค่า
