Ubercart Ticket (6.x-1.0-beta2) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Body
am: አካል

en: Status
am: ሁኔታ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Search
am: ፈልግ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: none
am: ምንም

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Save settings
am: ቅንብሮቹን አስቀምጥ
