Ubercart Ticket (6.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (23 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Status
ar: الحالة

en: Submit
ar: إضافة

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Subject
ar: الموضوع

en: Remove
ar: احذف

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Overview
ar: عرض عام

en: Search
ar: ابحث

en: Reset
ar: أعد الضبط

en: Password
ar: كلمة السر

en: none
ar: لا يوجد

en: Category
ar: التصنيف

en: Name
ar: الاسم

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Save
ar: احفظ

en: Updated
ar: محدث

en: Created
ar: أُنشئ

en: Signature
ar: التوقيع

en: Filter
ar: المرَشِّح

en: Save settings
ar: احفظ الإعدادات

en: Email:
ar: البريد الإلكتروني:
