Ubercart Ticket (6.x-1.0-beta2) - en to id translation catalogue (20 entries)

en: Body
id: Isi

en: Submit
id: Kirim

en: Username
id: Nama anggota

en: Subject
id: Subyek

en: Remove
id: Hapus

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Overview
id: Tinjauan

en: Search
id: Cari

en: Password
id: Sandi

en: none
id: tidak ada

en: Category
id: Kategori

en: Name
id: Nama

en: General settings
id: Pengaturan umum

en: Save
id: Simpan

en: Updated
id: Terbaru

en: Created
id: Dibuat

en: Signature
id: Tanda tangan

en: Filter
id: Saring

en: Save settings
id: Simpan pengaturan
