Ubercart Ticket (6.x-1.0-beta2) - en to km translation catalogue (22 entries)

en: Body
km: តួ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Remove
km: យកចេញ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: none
km: គ្មាន

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​ឲ្យ​ទាន់​សម័យ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Signature
km: ​ហត្ថលេខា

en: Filter
km: តម្រង

en: Save settings
km: រក្សា​ទុក​ការ​កំណត់
