Ubercart Ticket (6.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (23 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Status
ku: ڕەوش

en: Submit
ku: بنێرە

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: none
ku: هیچ

en: Category
ku: پۆل

en: Name
ku: ناو

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Signature
ku: مۆر

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Save settings
ku: ڕێکخستن پاشه‌که‌وت بکە

en: Email:
ku: ئیمێل:
