Ubercart Ticket (6.x-1.0-beta2) - en to my translation catalogue (17 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Username
my: အမည်

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Name
my: အမည်

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Signature
my: လက်မှတ်

en: Email:
my: အီးမေးလ် -
