Ubercart Ticket (6.x-1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (19 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Submit
nn: Legg inn

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Subject
nn: Emne

en: Remove
nn: Fjern

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Overview
nn: Oversikt

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Password
nn: Passord

en: none
nn: ingen

en: Category
nn: Kategori

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: Created
nn: Laga

en: Signature
nn: Signatur

en: Filter
nn: Filtrer

en: Save settings
nn: Lagre innstillingar
