Ubercart Ticket (6.x-1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (25 entries)

en: Body
ro: Conţinut

en: Status
ro: Stare

en: Submit
ro: Trimite

en: Username
ro: Numele de utilizator

en: Subject
ro: Subiect

en: Remove
ro: Elimină

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: Search
ro: Căutare

en: Reset
ro: Resetează

en: Password
ro: Parola

en: none
ro: nimic

en: Category
ro: Categorie

en: Name
ro: Nume

en: General settings
ro: Setări generale

en: Save
ro: Salvare

en: Updated
ro: Actualizat

en: ID
ro: Identificator

en: Created
ro: Creat

en: Submit changes
ro: Salvează modificările

en: Signature
ro: Semnătura

en: Filter
ro: Filtru

en: Save settings
ro: Salvare opţiuni

en: Order ID
ro: ID comandă
