Ubercart Ticket (6.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (23 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Status
sl: Stanje

en: Submit
sl: Pošlji

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Subject
sl: Zadeva

en: Remove
sl: Odstrani

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Overview
sl: Pregled

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Password
sl: Geslo

en: none
sl: nič

en: Category
sl: Kategorija

en: Name
sl: Ime

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Signature
sl: Podpis

en: Save settings
sl: Shrani nastavitve

en: Email:
sl: E-naslov:

en: Click Here
sl: Kliknite tukaj
