Ubercart Ticket (6.x-1.0-beta3) - en to af translation catalogue (20 entries)

en: Body
af: Teks

en: Submit
af: Stuur

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Subject
af: Onderwerp

en: Remove
af: Verwyder

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Overview
af: Oorsig

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Password
af: Wagwoord

en: none
af: geen

en: Category
af: Kategorie

en: Name
af: Naam

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Save
af: Stoor

en: Created
af: Geskep

en: Signature
af: Handtekening

en: Filter
af: Filtreer

en: Save settings
af: Stoor verstellings
