Ubercart Ticket (6.x-1.0-beta3) - en to ca translation catalogue (31 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Status
ca: Estat

en: Submit
ca: Envia

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Subject
ca: Assumpte

en: Remove
ca: Suprimeix

en: Yes
ca: Sí

en: Overview
ca: Resum

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Password
ca: Contrasenya

en: none
ca: cap

en: Category
ca: Categoria

en: Name
ca: Nom

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Save
ca: Desa

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Status:
ca: Estat:

en: Created
ca: Creat

en: Submit changes
ca: Envia els canvis

en: Signature
ca: Signatura

en: Filter
ca: Filtra

en: Template
ca: Plantilla

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: Server name
ca: Nom del servidor

en: Templates
ca: Plantilles

en: Order ID
ca: ID comanda

en: Order total:
ca: Total de la comanda

en: Create new status
ca: Crea un nou estat

en: Email:
ca: Correu electrònic:

en: create tickets
ca: crea tiquets
