Ubercart Ticket (6.x-1.0-beta3) - en to cs translation catalogue (30 entries)

en: Body
cs: Text

en: Status
cs: Stav

en: Submit
cs: Uložit

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Subject
cs: Předmět

en: Remove
cs: Odstranit

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Overview
cs: Přehled

en: Search
cs: Hledat

en: Password
cs: Heslo

en: none
cs: žádné

en: Category
cs: Kategorie

en: Name
cs: Jméno

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Submit changes
cs: Odeslat změny

en: Signature
cs: Podpis

en: Filter
cs: Filtr

en: Template
cs: Šablona

en: Save settings
cs: Uložit nastavení

en: Protocol
cs: Protokol

en: Changes saved.
cs: Změny uloženy.

en: Order ID
cs: ID objednávky

en: Username:
cs: Uživatelské jméno:

en: Order total:
cs: Objednávka celkem:

en: Create new status
cs: Vytvořit nový stav

en: Email:
cs: E-mail_
