Ubercart Ticket (6.x-1.0-beta3) - en to fil translation catalogue (18 entries)

en: Body
fil: Nilalaman

en: Status
fil: Kalagayan

en: Username
fil: Bansag

en: Subject
fil: Paksa

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Overview
fil: Pangkalahatang-ideya

en: Search
fil: Hanapin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Password
fil: Hudyat

en: none
fil: wala

en: Name
fil: Pangalan

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Created
fil: Inilikha

en: Signature
fil: Lagda

en: Filter
fil: Salain

en: Save settings
fil: Pangalagaan ang ayos
