Ubercart Ticket (6.x-1.0-beta3) - en to hr translation catalogue (26 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Submit
hr: Pošalji

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Subject
hr: Naslov

en: Remove
hr: Ukloni

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Overview
hr: Pregled

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Password
hr: Lozinka

en: none
hr: ništa

en: Category
hr: Kategorija

en: Name
hr: Naziv

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Save
hr: Spremi

en: Updated
hr: Ažurirano

en: Created
hr: Kreirano

en: Signature
hr: Potpis

en: Template
hr: Predložak

en: Save settings
hr: Spremi postavke

en: Functions
hr: Funkcije

en: Changes saved.
hr: Promjene spremljene.

en: Settings saved.
hr: Postavke snimljene.

en: Edit template
hr: Uredi predložak

en: Add Template
hr: Dodaj predložak
