Ubercart Ticket (6.x-1.0-beta3) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Username
jv: Panganggo

en: Subject
jv: Subyek

en: Remove
jv: Ilangna

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Overview
jv: sekilas tampilan

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Balékna

en: Password
jv: Sandhi

en: none
jv: ora ana

en: Category
jv: Kategori

en: Name
jv: Jeneng

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Save
jv: Simpen

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Created
jv: Digawé

en: Signature
jv: Tapak asma

en: Filter
jv: Saringan

en: Save settings
jv: Nyimpen setingan
