Ubercart Ticket (6.x-1.0-beta3) - en to kk translation catalogue (21 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Status
kk: Жағдайы

en: Submit
kk: Жіберу

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Remove
kk: Өшіру

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Overview
kk: Шолу

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Password
kk: Құпиясөз

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Category
kk: Категория

en: Name
kk: Аты

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: Created
kk: Құрылған

en: Signature
kk: Қолтаңба

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау
