Ubercart Ticket (6.x-1.0-beta3) - en to nl translation catalogue (29 entries)

en: Body
nl: Berichttekst

en: Submit
nl: Indienen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Overview
nl: Overzicht

en: Search
nl: Zoeken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Password
nl: Wachtwoord

en: none
nl: geen

en: Category
nl: Categorie

en: Name
nl: Naam

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Submit changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Signature
nl: Ondertekening

en: Filter
nl: Filteren

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: Changes saved.
nl: Wijzigingen opgeslagen

en: Order ID
nl: Bestelling-ID

en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

en: Order total:
nl: Totaal bestelling:

en: Email Settings
nl: E-mailinstellingen

en: Create new status
nl: Nieuwe status aanmaken

en: Email:
nl: E-mail:
