Ubercart Ticket (6.x-1.0-beta3) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Body
si: බඳ

en: Username
si: භාවිතා කරන්නාගේ නම (Username)

en: Subject
si: කාරණය

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Search
si: සොයන්න

en: Password
si: මුරපදය

en: Name
si: නම

en: Signature
si: අත්සන
