Ubercart Ticket (6.x-1.0-beta3) - en to sq translation catalogue (21 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Status
sq: Gjendja

en: Submit
sq: Dërgo

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Subject
sq: Subjekti

en: Remove
sq: Hiq

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Overview
sq: Panorama

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: none
sq: asnjë

en: Category
sq: Kategoria

en: Name
sq: Emri

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Save
sq: Ruaj

en: Created
sq: Krijuar

en: Signature
sq: Firma

en: Filter
sq: Filtri

en: Save settings
sq: Ruaj rregullimet
